• تلفن : 02122903390
  • ایمیل: contact@email.com

خدمات

تعمیر و نگهداری

نگهداری و تعمیرات

خدمات نگهداری و تعمیرات:

    رشد روز افزون تکنولوژی و لزوم بهبود بهره وری ماشین آلات و تجهیزات ، حرکت به سوی اتوماسیون را سرعت بخشیده است . نگاهی به آمار نیروی انسانی فعال در صنایع مختلف نشان می دهد که اتوماسیون موجب کاهش نسبی تعداد پرسنل مستقیم تولید و افزایش  نیروی انسانی درگیر در نگهداری و تعمیرات شده است . از آنجا که اتوماسیون مستلزم سرمایه گذاری های سنگین برای در اختیار گرفتن ماشین آلات و تجهیزات مناسب است ، لذا مدیران بطور طبیعی ملزم به تخصیص بودجه و منابع کافی برای نگهداری تجهیزات مذکور خواهند بود . بکار گیری مطلوب منابع اعم از بودجه ، پرسنل و غیره مستلزم وجود یک سیستم مناسب برنامه ریزی است که شاید تاکنون کمتر به آن پرداخته شده است .

وظیفه افرادی که مسئولیت نصب ، راه اندازی ، بهره برداری و انجام تعمیرات را در کارخانجات و مراکز صنعتی بر عهده دارند ، روز به روز سنگین تر می شود .علت این امر را می توان در عواملی از قبیل افزایش میزان سرمایه گذاری ، افزایش ظرفیت تولید ، بکار گیری هرچه بیشتر سیستم های خودکار ، تغییر روش های کار ، نوسان رقابت های صنعتی و لزوم اعمال مدیریت صحیح به منظور دست یابی به بالاترین میزان بازدهی و سود جستجو نمود.با توجه به همین نکات برخورد با صنعت باید از دیدی دقیق و برنامه ریزی صورت پذیرد.   اخیرا ً نیاز به مهندسی نگهداری و تعمیرات جهت ارائه خدمات فنی به مراکز صنعتی،   در حد بی سابقه ای احساس  میشود .

در ایران بیش از دو میلیون نفر در زمینه های مختلف خدمات و نگهداری مشغول بکار هستند . کار آنها می تواند خیلی ساده یا وظایف پیشرفته باشد که نیاز به دانش زیاد و تجربه طولانی دارد . اگر کار این افراد متوقف شود ، جامعه از هم خواهد پاشید .بدون نگهداری ایران می ایستد . هر فرهنگی که اجازه بدهد منابعش از بین برود به سمت فروپاشی گام بر می دارد .

در این راستا شرکت آسیای هفت سنگ مصمم است تا خدمات تعمیر ، نگهداری و بهره برداری از تجهیزات و ماشین آلات صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، بیمارستان ها و ساختمان های بلند مرتبه را با کمک مهندسان و تکنسین های با تجربه و ماهر خود به کارفرمایان محترم ارائه نماید و در این راه سهم خویش را در نگهداری از سرمایه های ایران عزیز ایفا نماید .

مجموعه: فعالیت های ما
محتوای بیشتر در این بخش:

جستجو